Vozač taxija u sezoni (m/ž)

Pregleda: 129

Oglas objavljen 04.02.2020.

Kategorija oglasa: Turizam i ugostiteljstvo

Naziv radnog mjesta: Vozač taxija u sezoni (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Taxi služba Vir

Broj izvršitelja: 15

Rok prijave: 31.05.2020.

Grad: Vir

Opis posla i javljanje na oglas:

Taxi služba Vir traži petnaestak studenta/ica članova studentskog servisa ili drugih nezaposlenih osoba za posao vozača taxi vozila tijekom ljetne sezonu 2020.

Planirano razdoblje rada je od 15.6. pa do 1.9.

Prednost osobama koji mogu organizirati vlastiti smještaj.

Uvjet je važeća vozačka dozvola "B" kategorije, a prednost je i poželjno minimalno poznavanje ulica otoka Vira i znanje jednog stranog jezika.

Predviđena satnica: 8000-10 000kn mjesečno