Student/ica za rad u call centru

Pregleda: 60

Oglas objavljen 11.09.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Student/ica za rad u call centru

Ime tvrtke/poslodavca: Studio Moderna - TV Prodaja d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 20.09.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Studio Moderna - TV Prodaja d.o.o. traži studente/ice za rad u call centru (dolazni pozivi) – studentski tim

Opis posla:

Komuniciranje sa našim kupcima i prodaja naših najprodavanijih proizvoda

Ostale napomene i uvjeti: Nalazimo se  na super lokaciji blizu studentskog naselja Cvjetno, sam si krojiš raspored, minimalnih 24 h/tjedno. Nudimo ti mogućnost iznadprosječne zarade, rad u dinamičnom, ugodnom i prijateljskom radnom okruženju J

Način i kontakt za prijavu studenata: kadrovi.hr@studio-moderna.com sa naznakom Student – dolazni pozivi ili na broj  01/6326-366

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: 08:00 – 20:00 h, minimalno 24h/tjedno (pon – sub)

Predviđena satnica: 31 kn/h