Student/ica s iskustvom rada u kafiću

Pregleda: 45

Oglas objavljen 10.10.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Student/ica s iskustvom rada u kafiću

Ime tvrtke/poslodavca: MALONOGOMETNI KLUB MURSA V.B.K.

Rok prijave: 17.10.2019.

Grad: Osijek

Opis posla i javljanje na oglas:
MALONOGOMETNI KLUB MURSA V.B.K. traži studenta/icu s iskustvom rada u kafiću ili bez iskustva (ukoliko su voljni učiti).

- mjesto rada: Caffe bar Gallery, ulica Stjepana Radica 32 (preko puta pravnog fakulteta)
- razdoblje rada: odmah po dogovoru pa na duže razdoblje
- radno vrijeme: po dogovoru, potrebi poslodavca i mogućnosti studenta
- način prijave: telefonom dogovoriti sastanak

Predviđena satnica: 24kn/h