Rad na komunikacijskoj centrali (m/ž)

Pregleda: 93

Oglas objavljen 06.11.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Rad na komunikacijskoj centrali (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Kaufland Hrvatska k.d.

Rok prijave: 13.11.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Kaufland Hrvatska k.d. traži studenta/icu za rad na komunikacijskoj centrali

Opis posla:

- ispomoć na komunikacijskoj centrali u upravnoj zgradi, primanje i smještanje stranki u sobu za sastanke, posluživanje vodom/kavom, briga o urednosti prostorije, zaprimanje i obrada pošte

Posebna znanja i vještine: komunikativnost, pristupačnost, osnovno poznavanje rada na računalu

Mjesto / adresa rada: Donje Svetice 14, Zagreb

Radno vrijeme: 4 sata dnevno po dogovoru, u periodu od 8:00 do 17:00h

Predviđen vremenski period rada: 10.11.2019. – 31.5.2020. (podložan promjenama)

Radno vrijeme: 4h/dnevno po dogovoru

Predviđena satnica: 25kn/h