Korisnička podrška

Pregleda: 5

Oglas objavljen 18.09.2019.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Korisnička podrška

Ime tvrtke/poslodavca: ECHO kontaktni centar d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 24.09.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

ECHO kontaktni centar d.o.o. traži studenta/icu za rad u korisničkoj podršci – dnevni rad

Opis posla:

Zbog proširenja postojećeg poslovanja zapošljavamo administratora/-icu koji/-a bi se dugoročno pridružio/-la našem timu. Posao obuhvaća zaprimanje dolaznih i izvođenje odlaznih poziva te odgovaranje na e-mailove krajnjim korisnicima za više naručitelja, odnosno partnera; isključivo u svrhu korisničke podrške i pružanja informacija (posao ne obuhvaća prodaju).

Što očekujemo?

- razvijene komunikacijske vještine

- znanje hrvatskog i engleskog jezika u govoru i pismu

- znanje rada na računalu, odlično poznavanje MS Office paketa

- marljivost, točnost, preciznost, predanost, snalažljivost

- fleksibilnost, samoinicijativnost, brzo učenje, dobro pamćenje, opća kultura

Prethodno iskustvo rada u kontaktnom centru nije uvjet.

Što nudimo?

- rad u ugodnoj atmosferi u dinamičnom timu

- satnicu od 30 kn

- intenzivne obuke i osobno razvijanje

- mogućnost napredovanja

- dugoročno zaposlenje

Način i kontakt za prijavu studenata: Osobe koje su zainteresirane za rad na navedenoj poziciji trebaju poslati zamolbu za posao i svoj životopis na e-mail adresu zaposlenje@echo-centar.hr. U predmet e-maila obavezno napisati „Prijava za studentski posao: korisnička podrška – dnevni rad“.

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: dnevni rad; po dogovoru, smjene od 6-8 sati dnevno u periodu od 6-22 h

Predviđena satnica: 30 kn/h