Agent u pozivnom centru

Pregleda: 52

Oglas objavljen 11.09.2019.

Kategorija oglasa: Ostalo

Naziv radnog mjesta: Agent u pozivnom centru

Ime tvrtke/poslodavca: Addiko Bank d.d.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 20.09.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

Addiko Bank d.d. traži studente/ice za rad u pozivnom centru

Vrsta posla: Agent u pozivnom centru

Opis posla:

  • Telefonsko kontaktiranje klijenata dužnika u svrhu naplate potraživanja
  • Administracija poziva
  • Prikupljanje i evidentiranje povratnih informacija i dogovora s klijentima

Posebna znanja i vještine:

  • Izražene komunikacijske vještine
  • Orijentiranost prema uspjehu i ostvarenju ciljeva
  • Sposobnost planiranja i organizacije
  • Marljivost i ambicioznost

Način i kontakt za prijavu studenata: putem linka za prijavu: https://addiko-bank-cro.talentlyft.com/o/eINagN

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: pon – pet; od 8,00 do 16,00 sati

Predviđena satnica: 25kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Uvećanja za: - Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)