Administrator/ica društvenih mreža (m/f)

Pregleda: 82

Oglas objavljen 11.09.2019.

Kategorija oglasa: Marketing, PR, mediji

Naziv radnog mjesta: Administrator/ica društvenih mreža (m/f)

Ime tvrtke/poslodavca: Večernji list d.o.o.

Broj izvršitelja: Više

Rok prijave: 20.09.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:

Večernji list d.o.o. traži studenta/icu za posao: Administrator društvenih mreža (m/f)

Opis posla:

- vođenje profila na društvenim mrežama

- komunikacija s fanovima

- sudjelovanje u izradi strategije prisutnosti na društvenim mrežama

- administracija komentara na portalu vecernji.hr i komunikacija s komentatorima

- izrade statistika za internu upotrebu i za klijente

Posebna znanja i vještine:

- kreativnost i proaktivnost

- visoka razina pismenosti

- odlične komunikacijske vještine

- samostalnost u obavljanju radnih zadataka

- iskustvo vođenja profila na društvenim mrežama

Način i kontakt za prijavu studenata: putem linka - https://styria.talentlyft.com/o/fQj

Početak rada: Odmah

Radno vrijeme: .9 – 17h

Predviđena satnica: 25kn/h

Posebni uvjeti i napomene:
Prednost imaju studenti koji su u mogućnosti raditi duži vremenski period i to 40 sati tjedno.

Način prijave: Putem formulara na portalu

Pogledaj oglas i prijavi se!

Pogledaj još oglasa iz ove kategorije

  • Asistent/ica u marketingu
  • Trebate najbolje studente? Postavite oglas za posao!