Programiranje u Pascalu (m/ž)

Pregleda: 34

Oglas objavljen 06.11.2019.

Kategorija oglasa: Informatika

Naziv radnog mjesta: Programiranje u Pascalu (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: SMIT d.o.o.

Rok prijave: 13.11.2019.

Grad: Bjelovar

Opis posla i javljanje na oglas:
SMIT d.o.o. traži studenta/icu za programiranje u programskom jeziku Pascal. Prednost imaju studenti/ice sa bilo kakvim iskustvom programiranja (poželjno u Pascalu ali u obzir dolaze i dr. programski jezici kao što su Php, Java, Python).

Početak rada:

- na duži period uz mogućnost zapošljavanja nakon završetka studija

Mjesto obavljanja posla: Bjelovar

Radno vrijeme: po dogovoru

Predviđena satnica: 25kn/h