Tečajevi raznih stranih jezika (m/ž)

Pregleda: 112

Oglas objavljen 06.11.2019.

Kategorija oglasa: Edukacija

Naziv radnog mjesta: Tečajevi raznih stranih jezika (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: RIMON CENTAR d.o.o.

Rok prijave: 13.11.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
RIMON CENTAR d.o.o traži studente/ice za vođenje tečajeva stranih jezika/ arapski, novogrčki, engleski, francuski, španjolski i talijanski

Mjesto obavljanja posla:  ZAGREB – Škola stranih jezika SOKRAT, Kneza Borne 16

Početak i očekivano trajanje posla: Grupe započinju s radom u studenom i prosincu 2019. i u siječnju 2020.

Opis posla: Vođenje tečajeva arapskog, novogrčkog, engleskog, francuskog, ruskog i talijanskog

Posebna znanja i vještine: Studenti traženih jezika ili izvorni govornici

Radno iskustvo nije potrebno jer škola organizira pripremne radionice bez iskustva te studentima na raspolaganju stoji mentor. Važna je jezična kompetencija, ljubaznost, entuzijazam za rad u nastavi i želja za prenošenjem znanja.

Radno vrijeme: jutarnji, poslijepodnevni i večernji sati (ovisno o grupi koja se vodi)

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

- Rad u drugoj smjeni:  RAD SE NEĆE OBAVLJATI U NOĆNIM SMJENAMA, NEDJELJOM ILI PRAZNIKOM

Predviđena satnica: 60kn/školski sat