Asistent u nastavi (m/ž)

Pregleda: 82

Oglas objavljen 06.11.2019.

Kategorija oglasa: Edukacija

Naziv radnog mjesta: Asistent u nastavi (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Udruga mali znanstvenici iStemplay

Rok prijave: 13.11.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
Udruga mali znanstvenici iStemplay traži studente/ice za posao – Asistent/ica u nastavi

Početak i očekivano trajanje posla: početak – odmah, očekivano trajanje posla – cijelu školsku godinu

Opis posla:

*Asistiranje glavnom edukatoru/predavaču prilikom nastave

*Samostalnost u pomaganju, razvoju i animaciji djece

Posebna znanja i vještine:

*Prilagodljivost i želja za učenjem

*Ljubav prema radu s djecom

*Osposobljenost i visoka motiviranost za rad s djecom

*Razvijene komunikacijske vještine

*Sposobnost kreativnog izražavanja

Uvećanja za:

- Naknada za sate rada u dane državnog blagdana, za rad noću, za prekovremeni rad i za rad nedjeljom uvećava se za 50% (čl. 13. st. 4. Zakona o obavljanju studentskih poslova)

- Ostale napomene i uvjeti: Mogućnost napredovanja

Radno vrijeme: fleksibilno

Predviđena satnica: 33kn/h