Student/ica za jednostavne administrativne poslove

Pregleda: 204

Oglas objavljen 06.11.2019.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Student/ica za jednostavne administrativne poslove

Ime tvrtke/poslodavca: PRINC d.o.o.

Rok prijave: 13.11.2019.

Grad: Zagreb

Opis posla i javljanje na oglas:
PRINC d.o.o. traži studenta/icu za jednostavne administrativne poslove u Zagrebu

Radni zadaci:

Evidentiranje, sortiranje i arhiviranje relevantne dokumentacije odjela

• Unos podataka u sistem

• Skeniranje i kopiranje dokumenata

• Ostali poslovi prema nalogu voditelja odjela

Što očekujemo:

• Visoka razina preciznosti

• Snalaženje na računalu

• Mogućnost rada svaki dan

Što nudimo:

• Radno vrijeme svaki dan, minimalno 4 sata dnevno prema dogovoru, vikendima se ne radi

• Predviđeno trajanje rada 3 mjeseca

Prijave poslati e-mailoms obaveznim brojem telefona.

Ostale napomene i uvjeti: Potrebno uvjerenje o nekažnjavanju

Radno vrijeme: pon-pet, mni.4h/dnevno

Predviđena satnica: 30kn/h