Administracija u farmaceutskom poduzeću (m/ž)

Pregleda: 92

Oglas objavljen 10.10.2019.

Kategorija oglasa: Administrativni poslovi

Naziv radnog mjesta: Administracija u farmaceutskom poduzeću (m/ž)

Ime tvrtke/poslodavca: Medis Adria d.o.o.

Rok prijave: 17.10.2019.

Grad: Zagreb/Buzin

Opis posla i javljanje na oglas:
Medis Adria d.o.o. traži studenta/icu za administrativne poslove.

Društvo Medis Adria d.o.o. dio je međunarodnog farmaceutskog poduzeća Medis. Partnerima, inovativnim farmaceutskim poduzećima, pružamo cjelovite marketinške usluge te usluge vezane za registraciju proizvoda i farmakovigilanciju.

Tražimo: marljivog, fokusiranog, pristojnog studenta/studenticu za rad na duže vrijeme po mogućnosti svaki dan: ponedjeljak-petak od 8-16h.

Rad bi obuhvaćao skeniranje, fotokopiranje, pakiranje promo materijala, lijepljenje naljepnica, pakiranje i naslovljavanje pošte, unos podataka, o navedenom, u računalo.

Molim da se javljaju isključivo osobe koje žele stvarno raditi na duže vrijeme. Isplata je redovita, mjesec za mjesec.

Nije potrebno slati životopis i zamolbe.

Radno vrijeme: 8-16h

Predviđena satnica: 25kn/h